DUO DARK BROWN Irid Brown - Dark Brown

OPIS PRODUKTU

Półpermanentny puder do brwi. Zestaw składa się z dwóch idealnie dopasowanych odcieni. Pomoże wykonać makijaż na wiele okazji. Kolorystyka sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią opcję dla siebie. Do kompletu dołączono trzy szablony, pędzelek oraz pokrowiec. Pudry umieszczono w plastikowej kasetce. Kosmetyk dostępny w czterech wariantach. Unikalna formuła gwarantuje, że produkt przylega do skóry, a także do włosów, pomaga również ukryć chusty i może zwiększyć gęstość brwi. Doskonale sprawdza się podczas upalnych dni, sesji zdjęciowych, wesel. Niesamowita odporność sprawia, że nie rozmazuje się na basenie i w saunie.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod nr. tel.: (68) 355 02 19

SPOSÓB APLIKACJI

Aplikacja trwa szybko i jest bardzo wygodna. Wystarczy przyłożyć szablon do brwi, nanieść na pędzelek odrobinę pudru i malować brew z włosem i pod włos dla lepszego efektu. Następnie odczekać 5 minut. Puder może być aplikowany bez pomocy szablonu. Ułatwia to podwójny pędzel.

DEMAKIJAŻ: Do usunięcia pudru Christian użyj mleczka do demakijażu.

ZESTAW

Zestaw zawiera:

  • Trzy różne szablony do brwi
  • Podwójny puder do brwi
  • Pędzelek

SKŁAD

Talc, Kaolin, Zinc Stearate, Aqua, Mica, Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 20, Paraffinum Liquidum, Phenocyetjanol, Methylparaben, Butyparaben, Ethyloaraben, Propylparaben, Lanolin Alcohol, Laureth-4, C.I. 77499. May contain +/-: C.I. 77891 (Titanium Dioxide), C.I. 77491/ C.I. 77492 (IronOxides), C.I. 77711 (Magnesium Oxide), Alumina

BACK