OPIS PRODUKTU

Zestawy cieni do powiek Smokey Eyes są ulepszone w bardziej intensywne pigmenty i bogatsze efekty. Różnorodne tekstury łączą się w jedną paletę, aby nadać stylu wariacjom technikę nakładania warstw. Sześć pasujących kolorów doskonale do siebie pasuje i pozwala uzyskać optymalne cieniowanie i podkreślenie.

Te cienie są wyjątkowo budowalne w kolorze, co daje niespotykaną kontrolę nad intensywnością twojego wyglądu. Od najbardziej naturalnego do ultra-dymnego, każdy wygląd jest możliwy – po prostu stwórz swój niestandardowy wygląd z idealną harmonią.

Aby ułatwić aplikację, zestawy Christian Faye Smokey Eyes mają unikatowe, łatwe w obsłudze przewodniki po aplikacjach z systemem Step-By Step, dzięki któremu każdy może stworzyć idealny efekt Smokey Eyes. Idealny na wszystkie poziomy – od początkującego do zaawansowanego.

Te kolekcje odcieni tworzą pewien wygląd lub skupiają się na określonym wykończeniu. Eksperci od kolorów i trenerzy Christian Faye wybrali konkretne odcienie, aby łączyć je w celu uzyskania dramatycznych i codziennych efektów. Kolory o dużym pokryciu, intensywne i długotrwałe są w cienkiej palecie z dołączonym lustrem i 2 aplikatorami do łatwego użycia.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod nr. tel.: (68) 355 02 19

BACK