OPIS PRODUKTU

Zestawy cieni do powiek Smokey Eye zostały udoskonalone dzięki jeszcze bardziej intensywnym i bogatszym kolorom. Różnorodne odcienie łączą się w jednej palecie, alby stylizować oczy za pomocą techniki nakładania warstw. Sześć idealnie dopasowanych kolorów ze sobą pozwala na perfekcyjne cieniowanie i rozświetlenie.

Te cienie wyjątkowo współgrają ze sobą kolorystycznie, co zapewnia niespotykaną dotąd kontrolę nad intensywnością wyglądu. Od najbardziej naturalnego po bardzo przydymiony, każdy wygląd jest możliwy – stwórz swój własny styl z idealną harmonią.

Aby ułatwić aplikacje, zestawy Somkey Eyes od Christiana Faye mają unikalny design, który pomaga łatwo naśladować instrukcję aplikacji z systemem krok-po-kroku, który pomaga każdemu stworzyć olśniewający efekt. Idealny dla każdego na każdym poziomie – od początkującego do zaawansowanego.

Każda z kolekcji odcieni tworzy określony, indywidualny wygląd lub koncentruje się na konkretnym wykończeniu. Specjaliści od kolorów i trenerzy Christian Faye dobrali określone odcienie, aby uzyskać nieskazitelny wygląd przez cały dzień. idealnie pokrywające, intensywne i trwałe kolory są dostępne w palecie z dołączonym lusterkiem i dwoma aplikatorami ułatwiającymi stosowanie. Produkt mineralny, bezpieczny dla oka i skóry. Dzięki delikatnej recepturze nie powoduje podrażnień. Produkt mineralny, bezpieczny dla oka i skóry. Dzięki delikatnej recepturze nie powoduje podrażnień.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod nr. tel.: (68) 355 02 19

BACK