OPIS PRODUKTU

Farba do rzęs i brwi. Doskonale sprawdzi się w podkreślaniu oprawy oczu. Idealnie wypełni brwi i nada im wyrazistego wyglądu. Może być stosowana również do rzęs. Zapewnia długotrwałą koloryzację. Efekt utrzymuje się przez około 6 tygodni. Żelowa konsystencja łatwo się aplikuje, nie wpływa do oka. Nałożenie kosmetyku nie sprawia trudności. Do zestawu dołączony jest specjalny aktywator koloru. Zawartość rumianku wzmacnia farbowane włoski. Kosmetyk jest bezpieczny dla skóry. Zawiera fenylenodwuaminy. Może powodować reakcje alergiczne. Dostępny w trzech odcieniach. Komplet zawiera szczoteczkę, papierowe podkładki i rękawiczki. Opakowanie wystarczy na kilka użyć.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod nr. tel.: (68) 355 02 19

SPOSÓB APLIKACJI

1. Nałożyć rękawiczki. 2. Wycisnąć 1 cm farby do miseczki (nie metalowej) oraz połączyć ją z 4-5 kroplami aktywatora za pomocą dołączonej szczoteczki. 3. Za pomocą wacika nanieść odrobinę wazeliny wokół brwi i na górnych powiekach. 4. Na papierowe podkładki nanieść niewielką ilość wazeliny i przyłożyć pod oczy, tłustą stroną do góry. 5. Pomalować rzęsy i brwi pastą nie dotykając skóry na około. Przykryć oczy płatkami wełnianymi by uchronić je przed światłem. 6. Pastę pozostawić na rzęsach od 5 do 10 minut, na brwiach 1 minutę. Przestrzegać określonego czasu. 7. Zdjąć płatki oraz podkładki po odpowiednim czasie. 8. Nie otwierać oczu dopóki pasta nie zostanie zmyta za pomocą wacika namoczonego w wodzie. 9. Zabieg powtarzać co 5-6 tygodni. 10. Przed użyciem należy wykonać test alergiczny.

SKŁAD

Aqua, Propylene Glycol, Stearly Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Bisabolol, Methylparaben, Resorcinol, Propylparaben.

Aktywator: Aqua, Hydrogenperoxide, Sodium Laureth Sulfate, Ccetearyl Alcohol, Laneth-15, Disodium Edta, Phosphoric Acid, Tetrasodium Pyrophosphate

BACK