OPIS PRODUKTU

ŻEL:
Christian Faye rewelacyjne brwi – jak magia! Innowacyjny żel Christian Faye podkreśla Twoje brwi dzięki elastycznej formule, bez efektu sztywności. Lekka, żelowa konsystencja umożliwia perfekcyjne ułożenie brwi.

MASCARA:
Tusz do rzęs Christian Faye SuperB – wyjątkowy tusz do rzęs dla tych, którzy lubią maksymalizować rzęsy i nieskazitelny wygląd! Profilowana silikonowa szczoteczka doskonale sprawdza się na rzęsach górnych i podrzędnych, pomaga je budować i rozświetlać, dodaje im objętości, podnosi i rozdziela rzęsy.

————–

SuperB Eyebrow Gel to produkt przeznaczony do stylizacji brwi. Dzięki niemu włoski pozostaną w idealnym stanie przez długi czas. Poręczne opakowanie wyposażone zostało w spiralę, która zapewnia wygodną i precyzyjną aplikację. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach – brązowym oraz przeźroczystym. Wersja brązowa nie tylko utrwali brwi, ale również nada im wyjątkowy odcień. Kosmetyk idealnie sprawdzi się do codziennej stylizacji, jak i profesjonalnego użytku. Pozwala na uzyskanie perfekcyjnych brwi w krótkim czasie oraz przy minimalnym wysiłku. Dzięki zawartości pantenolu wzmacnia brwi.

SuperB Mascara Black to produkt przeznaczony do stylizacji rzęs. Sprawia że rzęsy stają się zdrowsze, grubsze i odporne na złamania. Poręczne opakowanie wyposażone zostało w spiralę, która zapewnia wygodną i precyzyjną aplikację. Kosmetyk idealnie sprawdzi się do codziennej stylizacji, jak i profesjonalnego użytku. Pozwala na uzyskanie perfekcyjnych rzęs w krótkim czasie oraz przy minimalnym wysiłku. Produkt jest wodoodporny. Mocno przylega do rzęs, nie kruszy się i nie rozmazuje. Formuła tuszu została wzbogacona kolagenem, pantenolem i woskiem carnauba.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod nr. tel.: (68) 355 02 19

BACK