OPIS PRODUKTU

Cień do powiek Christian Faye Quattro składający się z czterech uzupełniających się odcieni tak aby uzyskać wiele stylizacji. Cienie do powiek zostały zaprojektowane na nowo dzięki intensywnym kolorom i bogatszym efektom, które rozjaśniają oczy, zapewniając jednocześnie intensywność i kontrast kolorów. Każdy odcień jest intensywny, a zarazem pozwala na aksamitne wykończenie. Łatwa w aplikacji, wszechstronna formuła równomiernie rozprowadza się i może być używana do cieniowania, rozświetlania i konturowania oka.

Postaw na naturalność lub uzyskaj bardziej intensywny wygląd swoich oczu, który rozjaśni, podniesie i podkreśli oczy. Jaśniejsze odcienie unoszą i rozświetlają, średnie tony kształtują i konturują, a głębokie tony pozwolą na uzyskanie efektu przydymionego oka.

Cienie do powiek Christian Faye Quattro w czterech uzupełniających się odcieniach, które pozwalają na tworzenie różnorodnych stylizacji, od naturalnych po zjawiskowe. Delikatna, aksamitna konsystencja doskonale aplikuje się dzięki dołączonemu do zestawu dwustronnemu aplikatorowi ułatwiającemu użytkowanie.

Cienie idealnie przylegają i utrzymują się przez wiele godzin. Rysunek oka na opakowaniu oraz ponumerowane wypraski ułatwiają wykonanie profesjonalnego makijażu. Produkt jest mineralny, przez co jest bezpieczny dla skóry i oka.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod nr. tel.: (68) 355 02 19

BACK